top of page
MILK_IMG_4664_SQUARE.jpg

PO Milk

Image by Tolga Ahmetler

Tüm İstanbul'a günlük üretim yapıyoruz.

2,000.00 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat!

Her gün 12:00'ye kadar vereceğiniz siparişler, tercihinize göre aynı akşam (20:00-21:30 arası) veya ertesi sabah (09:00-10:30) adresinize teslim edilir.

Saat 12:00 den sonra vereceğiniz siparişler 2. gün sabah veya akşam teslim edilir.

HİNDİSTAN

CEVİZİ SÜTÜ

PO Milk Hindistan Cevizi Sütünü siparişiniz üzerine taze olarak üretip 500 ml lik cam şişelere dolduruyor ve ulaşımını sağlıyoruz. 1 şişenin içerisinde tam 1 adet hindistan cevizi bulunmaktadır.

%100 doğal kendi etinden taze olarak üretiyoruz. İçerdiği doymuş yağ bakımından hem kilo dengesine hem de metabolizmaya iyi gelir. Mide sağlığına ve vücutta inflamasyon seviyesini azaltmaya yardımcı olur. C vitamini, demir, manganez, magnezyum ve potasyum açısından zengindir. Ağzımızda bulunan ve enfeksiyonlara sebep veren bakteri ve virüslere karşı güçlü bir savaşçıdır.

BADEM

SÜTÜ

PO Milk Badem Sütünü siparişiniz üzerine taze olarak üretip, 500 ml lik cam şişelere dolduruyor ve ulaşımını sağlıyoruz. Bir şişenin içerisinde bulunan badem oranı %30'luk en yüksek orana sahiptir ve bu anlamda eşsizdir. 

Gluten, şeker, laktoz ve kolesterol içermez. Cilde iyi gelir ve kilo almanızı önler. Bağırsak işleyişini düzenler, yüksek miktarda E vitamini içerir, kansere ve yaşlanmaya karşı koruma sağlayan doğal bir antioksidandır. D ve A vitaminleri yanı sıra, kalsiyum ve potasyum açısından da zengindir. Smoothie'ler, kahve, yulaf ezmeleri, tatlılarla veya sade olarak tüketebilirsiniz. 

Mandıra sütlerinin şehir efsaneleri

Bitkisel sütlerin üretim ve tüketimi her geçen gün artarak mandıra sütlerinin yerini alıyor. Çünkü tüketimimizin çevre, canlılar ve kendi sağlığımız için olan önemini kavramaya ve bu konuyla ilgili bilinçlenmeye  başladık. Mutfağımızda, seçtiğiniz bitki sütünü tamamen doğal yöntemlerle ve günlük olarak sipariş üzerine üretiyoruz. Sadece cam şişelerde sizlere keyifle sunuyoruz.

Yemek için inekleri, koyunları, keçileri mandıralarda değil, doğal ortamlarında yaşatıyoruz.

GLASS-BOTTLE.jpg

Plastiğin içerisinde bulunan kimyasal maddeler doğaya olduğu kadar insan sağlığı için de çok zararlıdır.

Cam şişe yaşatmaktır, yaşamaktır.

Süt’lerimizi çevre bilinci ve sağlığımız için sadece cam şişelerde sizlere sunuyoruz. Herhangi bir katkı maddesi ve koruyucu madde içermez, tamamen taze ve doğaldır. 

 

Sizinde göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz.

#POplantbased

RECYCLE.jpg

Geri dönüşüm

PO Juice şişeleri %100 geri dönüşümlüdür.

bottom of page