top of page

PO GİZLİLİK POLİTİKASI

PO Juicery Gıda ve Prodüksiyon Ticaret Ltd. Şti.(www.pojuicery.com), size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir.PO Juicery Gıda ve Prodüksiyon Ticaret Ltd. Şti.(www.pojuicery.com) sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında, sadece PO Juicery Gıda ve Prodüksiyon Ticaret Ltd. Şti.(www.pojuicery.com) bünyesinde kullanılmaktadır. PO Juicery Gıda ve Prodüksiyon Ticaret Ltd. Şti.(www.pojuicery.com), üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.


Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. PO Juicery Gıda ve Prodüksiyon Ticaret Ltd. Şti.(www.pojuicery.com) ’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak haftalık mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.


Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli
müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde PO Juicery Gıda ve Prodüksiyon Ticaret Ltd. Şti.(www.pojuicery.com) veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında bu işlemler yapılmaktadır. Kişisel verileriniz veya Kredi Kartı bilgileri kesinlikle PO Juicery Gıda ve Prodüksiyon Ticaret Ltd. Şti.'nin bulunduğu serverlarda kaydedilmez veya tutulmaz. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin PO Juicery Gıda ve Prodüksiyon Ticaret Ltd. Şti.(www.pojuicery.com) arayüzü üzerinden yönlendirilen ödeme sağlayıcı aracılığı ile bankanız ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

bottom of page