top of page
Image by Гоар Авдалян

PO Detoks

Image by Tolga Ahmetler

Tüm İstanbul'a günlük üretim yapıyoruz.

2,000.00 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat!

Her gün 12:00'ye kadar vereceğiniz siparişler, tercihinize göre aynı akşam (20:00-21:30 arası) veya ertesi sabah (09:00-10:30) adresinize teslim edilir.

Saat 12:00 den sonra vereceğiniz siparişler 2. gün sabah veya akşam teslim edilir.

Image by Brooke Lark

Detox – arınma

Genellikle vücudumuzu kimyasal toksinlerle doldurduğumuz, kirli hava ve çevre içinde yaşıyoruz. İşlenmiş gıda tüketimi ile çok fazla enerji harcayarak vücudumuzu yıpratıyoruz. Sağlıklı olmak için, besin zincirimizde işlenmiş gıda yerine, çiğ ve taze sebze meyve suyu tüketimini ön plana almalıyız. Sıvı detox – arınma; çiğ, saf, işlenmemiş taze sebze ve meyve sularını içeren bir çeşit diyettir. Bu süreçte temel besin kaynağınız olan soğuk sıkım juice’lar ile sindirim sisteminizi dinlendirir ve vücudunuzu işlenmiş gıdalardan arındırırsınız. Vücudunuz kötü yağları, zararlı toksinleri ve ham şekeri işlemek zorunda kalmayınca, organlarınız zayıf hücrelerden kurtulur, iltihabı eritir, hastalıklara karşı güçlenir ve enerji seviyeniz yükselir.

DETOX_MIRROR.jpg

Nasıl yapılır?

Detox-Arınma paketlerimiz 1 tam gün için 6 adet 500ml lik cam şişelerden oluşan juice paketleridir. Gün boyunca katı gıda tüketilmez, amacı katı gıdayı sıvıya çevirme çabasını ortadan kaldırarak hücrelerimizi dinlendirirken, sindirim sistemimizde müthiş bir temizlik yapmaktır. Karaciğer gibi filtre işlemi gören tüm organlarımızda temizlenerek vücudumuzun yenilenmesini sağlarız. Sabah kahvaltı yerine tüketeceğiniz ilk juice’dan sonra yaklaşık 2 saat sonra sıradaki juice ile devam edebilirsiniz. Kişiye ve bünyesine göre değişse de ortalama 2 saat arayla devam edilir. Bu süreci dinlenerek yapmanız önemlidir. Aralarda Su içmeyi ihmal etmeyin.